ALTRAN – DYSTRYBUTOR MOTOROLA SOLUTIONS, AMPHENOL PROCOM, ALFATRONIX zaprasza

Firma ALTRAN zajmuje się radiokomunikacją od 1990 roku. Naszą Załogę tworzą profesjonaliści zarówno z wieloletnim doświadczeniem, jak i młodzi pragnący aktywnie działać w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie techniki. Podnosimy nasze kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach. Nowoczesne rozwiązania radiokomunikacyjne łączą obecnie zaawansowane funkcjonalności czysto radiowe z rozwiązaniami o wysokim stopniu informatycznym. Daje to ogromne możliwości zastosowań radiokomunikacji w celu ułatwienia pracy zespołów w terenie. W sytuacjach konieczności zapewnienia bezpieczeństwa profesjonalna, wysoce specjalistyczna łączność radiowa jest wręcz niezbędna do pracy zespołów w terenie. Prezentujemy funkcjonalności i rozwiązania Klientom, dobieramy sprzęt według potrzeb Klienta, udzielamy wsparcia handlowego, technicznego i serwisowego. Nasza oferta jest skierowana zarówno do Użytkowników z sektora publicznego takich jak Policja, Straż Pożarna, Straż Graniczna, Siły Zbrojne, Samorządy, Służby Miejskie, Służby Medyczne, jak i do Użytkowników z sektora prywatnego takich jak energetyka, przedsiębiorstwa transportowe, ochroniarskie, wytwórcze, hotelarskie i inne.

Partnerstwo ALTRAN i MOTOROLA SOLUTIONS trwa od 30 lat. MOTOROLA SOLUTIONS jako światowy lider wprowadza na rynek innowacje, patenty i produkty o najwyższej jakości i wnosi największy wkład w rozwój światowej łączności radiowej. W ofercie ALTRAN znajdują się produkty i rozwiązania radiokomunikacyjne MOTOROLA SOLUTIONS tj. radiotelefony i infrastruktura do cyfrowych systemów łączności radiowej standardu DMR (Digital Mobile Radio) i TETRA (Terrestrial Trunked Radio) spełniających wymagania norm ETSI (European Telecommunications Standards Institute). Zajmujemy się również kamerami nasobnymi i komunikacją radiową WAVE PTX opartą o łączność szerokopasmową o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Różnorodność technologii pozwala nam na opracowanie rozwiązania najlepiej pasującego do potrzeb Użytkownika.

Posiadamy w ofercie szerokie portfolio akcesoriów do radiokomunikacji. ALTRAN jest dystrybutorem potentata w produkcji anten i filtrów antenowych najwyższej jakości firmy AMPHENOL PROCOM. Ofertę uzupełniają przetwornice lidera w swojej dziedzinie angielskiego producenta firmy ALFATRONIX. Jako Zespół specjalistów stale poszukujemy nowych ciekawych rozwiązań i możliwości współpracy z przedsiębiorstwami w branży.

Jeśli szukacie Państwo profesjonalisty w radiokomunikacji, dostawcy najnowocześniejszego sprzętu do łączności radiowej, firmy z wieloletnim doświadczeniem i dbałością o Klientów - zapraszamy do współpracy.

                                                                                                                    Załoga firmy ALTRAN

KALENDARIUM:
1990 - powstanie firmy Altran oferującej pierwsze radiotelefony firmy Motorola w Polsce jako dealera amerykańskiego dystrybutora
1993 - autoryzowanie Altranu na dystrybutora firmy Motorola w Polsce
1997 - Altran Strategicznym Partnerem firmy Motorola w Europie Środkowo - Wschodniej
2005 - współpraca Altranu z rozbudowaną siecią dealerów firmy Motorola na terenie całej Polski; firma świętuje 15 - lecie sukcesu
2010 - wprowadzenie do oferty cyfrowych radiotelefonów Motorola; wejście w cyfrową radiołączność
2011 - kontynuowanie dziedzictwa Ś.P. Założyciela firmy przez rodzinę
2015 - Altran obchodził Jubileusz 25 - lecia rozwoju
2018 - Altran w gronie najlepszych partnerów Motorola Solutions na świecie za 2017
2020 - Jubileusz 30-lecia firmy Altran
2023 - Jubileusz 30-lecia partnerstwa Altran i Motorola Solutions


ALTRAN_2015_Value_Added_Distributor
 
ALTRAN_2015_Value_Added_Distributor

 

  ALTRAN_2015_Value_Added_Distributor       ALTRAN_2015_Value_Added_Distributor